Kovy technické a vysoké čistoty
normované slitiny, feroslitiny,
odpady kovů a jejich slitin

Služby

Analytika - Naše firma je schopna roztřídit a vyhodnotit větší množství kovového materiálu třemi přenosnými RTG analyzátory X-MET 3000 a přístrojem WAS-LAB, a to buď přímo u zákazníka nebo v areálu firmy. Provádíme kontrolní měření radioaktivity.

Výpočet vsázky - Pro výrobu konkrétní slitiny jsme schopni zajistit a dodat různé kombinace surovin tak, aby se získala požadovaná slitina dle DIN nebo ČSN, a to většinou přímo z našeho skladu.

Zajištění cen a financování - Dle požadavku zákazníka jsme schopni zajistit dlouhodobě ceny vstupních surovin, v případě potřeby i financování.

Doprava - objednaný materiál dodáváme podle požadavků zákazníka na místo určení,  případně zajistíme i jeho uskladnění.

Nákup a zpracování - nakupujeme a zpracováváme veškeré legované odpady, vysoce legované a nástrojové oceli, odpady čistých kovů a slitin, atp.

Feroslitiny

Feroslitiny ferochrom FeCr LC, MC, HC,feromangan FeMn MC, HC,ferosilicium FeSi 45,65,75%, ferosilikokalcium FeSiCa 25,30%, silikomangan SiMn, ferotitan FeTi 70,35%...

Slitiny kovů

Slitiny kovů slitiny na bázi CrNi, CrNiMo, CrNiMoCu, CrNiW, řada 1.4000, 1.4301, 1.4401, 1.4840,atp., NiCr,NiCrMo, NiCrMoCoNb, CoCrWMo, inconel, hastelloy, permaloy...

Čisté kovy

Čisté kovy čisté kovy Ni, Cr, Mo, Co,Ti, W, Mn, Nb, Cu, Sn, Zn,Bi, Pb, Cd, Mg, Ta, Zr, Al, Ag, Hf ...Vykupujeme a prodáváme pouze odpady slitin.

Polotovary (ve formě plechů, pásů, tyčí....) nedodáváme !!!

© 2024 Kovy a slitiny, s.r.o. | All right reserved. | Tvorba www stránek & SEO by WebDesign7.cz | XHTML &  CSS valid.